| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Merita sa cumpar xbox 360 la mana a doua daca am buget doar 400 lei? Ce as putea cunpara(consola) in loc de xbox 360?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Fals. Acum trebuie sa platesti abonament si pe ps3. Daca nu te pasioneaza online-ul, oricare il ei, recomand sa il modezi si cineva cu pc iti poate face dvduri cu jocuri gratis. Daca platesti cam 270 de lei pe an, orimesti 2-3 jocuri pe luna.

| Tranconoid a răspuns:

Ps3 cred ca e putin mai scump dar merita. Pe xbox 360 ca sa te joci jocuri multiplayer trebuie sa platesti in fiecare luna o anumita suma. Dar pe ps3 poti sa te joci multiplayer gratis. Acum tu trebuie sa alegi. Eu ti-as recomanda un ps3. Sunt multi oameni care folosesc ps3

| Golomoz_Daniel_1998 a răspuns:

Nu merita asa tare o consola decat daca iti doresti foarte mult chestia asta. Trebuie sa platesti si abonament ca sa te poti juca online si trebuie sa cumperi orice joc. Fa ceva mai util de banii aia