| thefortgod a întrebat:

Merita sa-mi iau un Xbox one( versiunea din 2013). Va rog comentati doar cei care au Xbox, si daca merge sa joc cu tastatura si mouse?

3 răspunsuri:
| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Nu sunt acceptate toate jocurile pentru tastatura si mouse.Da, merita eu as zice mersi si la un xbox 360 la 200 lei de pe olx

| Stefan03 a răspuns:

Merge tastaura si mouse-ul. Nu il asculta. Eu am un Xbox ONE S, nu stiu sigur din ce an este. Tastura si mouse-ul sunt acceptate doar de UNELE jocuri, nu toate. Asa scrie in "Xbox Support"

| SuntCineva655475 a răspuns:

Din pacate nu merge cu tastatura si mouse pentru xbox one chiar daca pentru cel vechi sau nou. Consola e facuta special pentru controller. Dar exista si chestii de astea dar speciale doar pentru consola. happy