| AvalohAlyn a întrebat:

Merită să-ți iei DLC-ul ETS 2 Road to the Black Sea? E fain facut?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Pare destul de interesant. Totusi ar fi fost mai interesant daca ar fi adaugat mai multe sosele din Romania. Ai intersectii in care poti sa virezi intr-o singura directie...

2 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Eu zic ca merita fiindca cel putin s-au obosit sa puna si unele orase din tara noastra in joc, nu mai suntem chiar atat de nesemnificativi, am inceput sa fim si noi bagati in seama.

| Apoka a răspuns:

Da, merita sa ti-l iei!
Este foarte bine realizat si poti cauta niste videoclipuri pe youtube.pentru ati creea impresia proprie despre acest DLC