| kaz3 a întrebat:

MESAJ PENTRU TOTI HACK3RII!
buna ziua!
cine ma poate ajuta cu hack damage pe metin2?
nu pe ro bineinteles...pe servere private.
de downloadat am downloadat eu... dar nu mam lamurit...
in pack-ul downloadat de mine am gasit:
pc2. eix, pc2. epk, PC. eix, PC. epk, start1.bat,start2.bat...
dar cum il pornesc cum il activez cine poate sa ma ajute ii dau 3 funda multumesc

3 răspunsuri:
| andreyyy09 a răspuns:

Pentru a merge trebuie sa copiezi tot ce contine acest folder adica pc2. eix, pc2. epk, PC. eix, PC. epk, start1.bat,start2.bat... si sa le muti in folderul pack din clientul metinului respectiv

| kaz3 explică (pentru andreyyy09):

Prietene problema mea este urmatoarea:am copiat tot unde trebuia dar el ataca singur...stau pe loc nu ma misc si ataca singur cei din jurul meu mor...nu asta vreau eu! eu vreau sa atac singur si sa iau de 3 sau 4 ori mai mult~!

| andreyyy09 a răspuns (pentru kaz3):

Nu stiu ce are scuze