| UchihaShisui88 a întrebat:

Metin Hammer, Mondial, Dream, Energy, TerraMystica, Apollo, metinurile care le-am mentionat mai sus sunt destul de tari? sau spuneti-mi care este cel mai marfa din cele mentionate sau spuneti-mi voi altele mai faine daca sti
plsssssss ♥

4 răspunsuri:
| bombardier1999OFICIAL a răspuns:

Baa vam spartu cu metinu asta deci asta se numeste metin2 yoneis itm super tari cresti in cel mult 1 min lvl1-67.FUNDA?

| Valyxu a răspuns:

Am jucat hammer mondial si acum joc valmondial
hammer: iti da level 255direct si iteme super bune dar e plictiseala in opinia mea
mondial : se creste binisor este un pic mai greu dar se poate face treaba( e greu de procurat o armura buna)
un metin mai bun care imi place foarte mult este GTH
GTH: se creste repejor, se obtin iteme foarte bune daca stii secretele jocului adica: sa iei leacuri necunoscut cu + neaparat cat de multe se poate o sa ai nevoie
sa iei foi mult mai multe ca ti se cer si ele mult
sa iei globuri de gheata
pana aici pentru armuri
se evolueaza otelul si armura de 48 in armuri foarte bune
pentru arme: iti trebuie blana de yeti cu +; simbol razboinic si iteme DT
ca arme se evolueaza :
sabie batalie; nimfa: ev pasarea cerului in arme super de 115
iti sugerez SAMAN pe GTH si war mental pe celelalte
funda please ca ma dor degetele de atata scris

| Valyxu a răspuns (pentru Valyxu):

Darkman am postat cel mai bun metin jucat din fara listei ca oricum :
celestial ii mai frumos decat lunaris (le-am jucat) iti evoluezi itemele foarte usor( am facut arma si armura 115-135 fara sa caut anumite iteme ) si acolo ai unde sa cresti

| TheDarkMan a răspuns:

Hammer... dar uite altu care nu l-ai mentionat:lunaris