| DenisaMihaela_1287 a întrebat:

Metin2 --- Cum faci bugul la roua? Mai exact sa poti sa bagi roua verde de 2 ori

2 răspunsuri:
| vasyyyyyy a răspuns:

Trebuie sa ai 2 feluri de roua diferite dai clik pe una dintre ele iar apoi te teleportezi( cel mai indicat sa fi casatorit) iar apoi pui a doua roua merge doar pe ro

| DenisaMihaela_1287 explică (pentru vasyyyyyy):

Pe private cum facem? joc pe un privat unde 2 stiu faza asta am incercat cum ai zis tu cu vinurile si nu merge...cu vinurile cum se facem apa mong de exemplu(pe sv exista doar vinuri roua nu exista)iar baieti aia isi pot da apa mong de mai multe ori si restul vinurilor bugu asta il sti?