| TudyMNX a întrebat:

Metin2...joc metin pe un sv privat numit metin2nr...sunt war am lv 80 si vreau sa stiu cum pot imbunatati urmatoarele bonusuri ca sa dau mai bine

sabie=sirius are semi-om-12 putere-12 vitalitate-10 critica-10 vampiri-10 si pietre+4 critica-8 si patrunzatoare-8

armura=aparare sabie-10 pv-3000

coif=semi om-12

pantofi=sabie 10 critica 10 pv-2000

colier=pv-3000 critica-10 aparare sabie-8

cercei=aparare sabie-10 semi om-10 aparare 2 maini-10

scut=necunostinta vitatlitate-10 putere-12

bratara=patrunzatoare-8 pv-3000 semi-om 12

p.s.astea sunt si tot nu se vede diferenta cand dau in metine si tot iau bataie in continuare...

Răspuns Câştigător
| Lik3BoSS a răspuns:

Bratara=pv,semiom,critica,patrunzatoare
scut=necunostinta,putere,semiom si ce mai intrahappy
cercei=sabie, 2maini,pumnale,semi-om
colier=pv, critica, sabie, 2maini
pantofi=pv,critika, sabie, 2maini
coif=rez magie, semiom si ce mai intra
armura=pv, sabie, 2maini, pumnale
sirius=e foarte buntongue

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lik3BoSS a răspuns:

Pai pe scut pune putere,necunostinta, semi-om, critica

bratara=patrunzatoare, pv, semiom.critica

pe cercei pune:aparare sabie, aparare 2 maini,aparare pumnale, semiom

pe colier pune:pv, critica, aparare sabie, aparare 2 maini

pe pantofi pune:pv, critica, sabie, 2 maini, pumnale sau patrunzatoare

pe coif pune:rez magie, semiom si ce mai intrahappy

pe armura pune:pv, sabie, 2 maini, pumnale

Si arma e bunatongue

Sper ca ti-am fost de folos

Bftwinking

| AlexSarariu a răspuns:

Sirius: 25hh 12 putere pentru ca esti war si critica restul pui ce vrei. Ti-as recomanda pietre la + cat e maxim o piatra pe metinul acela. Sa fie in ordine asa: War, Sura, Ninja. Sau War, Sura/Ninja/Saman si Reintoarcerii. Coif: Semi-om rezistenta la foc e buna pentru samani si sura, rezistenta la magie. Armura paxim pv si sabie, pumnal si 2 maini cat mai mult + piatra grabei piatra vitalitatii si piatra care da aparare.
Colier: maxim pv sabie pumnal 2 maini
Cercei: Semi-om pumnal sabie 2 maini
Scut: Anti necunostinta obligatoriu putere si semi-om daca ai noroc la bonus
Bratara: patrunzatoare/critica pv semi-om si rezistenta la magie. Daca vrei sa te faci pvm pui monstrii si aparare. De exemplu pentru a date bine in DT pui vampiri si diavol. Depinde unde cresti presupun ca cresti in v2 sau in padure ti-ar trebui bratara sau bonus pe coif care sa reziste la otrava ca sa nu iti mai iei de la mobi. Si in v3 sunt slabi acolo in aparare dar iti trebuie multa aparare tie pentru ca dau foarte mult mobi. Bafta! Daca mai ai vreo nelamurire contacteaza-ma

| TudyMNX explică (pentru AlexSarariu):

Vreau sa bat metine din padurea din alea cu monstri(in mt nu exista piatra monstrilor sau bonus pentru asa ceva) si metine ou la care iti trebuie mult dmg..cu 2k dmg ai mei nu se vede diferenta

| Lik3BoSS a răspuns (pentru TudyMNX):

Ca sa dai mai mult in metine incearca o otravita cu pgm 30+ happy Funda?