| MrsDETECTIVE a întrebat:

METIN2
La care magie petru saman sa cresc punctele pentru a ma ajuta la drop si level ( pentru razboinica? )

4 răspunsuri:
| νισяєℓ a răspuns:

Pe dragon pentru ca te ajuta cu pararea si iti da critica iar celelalte magii sunt mai bune pentru duel.

| νισяєℓ a răspuns:

Ar trebui sa cresti ls binecuvantare.

| Cosmin125100 a răspuns:

La forta dragonului (cea mai importanta) si binecuvantare... reflexia e mai mult pentru duel.

| anonimus1008 a răspuns:

Eu zic ca reflectia ajuta regenerarea pv si trebuia sa ai vrajile de la vindecare nu sczde din viata si tea ajuta sa bati mai multi cum bati mai multi creste si dropul
FUNDA?big grin