| q12 a întrebat:

Metin2 Zephion (Clientu 2012) e cu virusi?

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Sa iti zic eu cum e treaba...
Orice server de metin2 online care merge nu e virusat insa antivirusul depisteaza in folderele metinului ceva suspect, nu e virus dar totusi antivirusu te avertizeaza...
Poti sa joci linistit nu are nimica!

| q12 explică (pentru Ovydiw):

Mersi! Mersi! Mersi! Mersi! Funda direct!

5 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Mersi mersi tongue...

| Yasmine1999 a răspuns:

Buna,clientul nu are virusi doar depinde unde il instalezi adica : daca ai D e perfect big grin, sau in C, in desktop nu-l descarca. Daca vrei poti sa-i dai un copy/cut/pastewinking Funda?

| q12 explică (pentru Yasmine1999):

Si al tau a fost bun dar mai bine mi-a explicat Ovydiw

| GAdNuRi a răspuns (pentru q12):

Man eu cand vr sa-mi fac cont spune ca toate campurile trbebuiesc completate si completez tot... dc nu pot?