| bubuletzu1414 a întrebat:

METIN2RO :Recent mi-a fost spart contul de 25 si m-am chinuit foarte mult pe el : as dori daca nu va suparati sa imi dati si mie un cont de metin daca nu va mai jucati sa fac si eu pe el. munca mea a fost in zadar.va rog mult pe sagita daca se poate! crying
o zi buna dati-mi add la GameForce2013

3 răspunsuri:
| DjStefanuck a răspuns:

Man iti dau eu dar n-am pe sagita da-mi add blackangel66606

| MadalinLoveMzq a răspuns:

LOOOOOL pentru lv 25 te plangi ma mie mi-au fost sparte 2 conturi un war de 48 si o samanca de 42 si aveam full itm bonusate aveam 14k HP si tu te plangi pentru lv 25 ala ti-l fac intr-o zi daca ma apuc iar de ro...

| bubuletzu1414 explică (pentru MadalinLoveMzq):

Da-mi si mie un cont daca ai pe sagita crying(