| varcolaccc a întrebat:

Mi-a apărut bsod asa zisul blue screen of death si m-am uitat la tutoriale dar nu pot rezolva nimic deoarece imi apare si cand vreau sa intru in safe mode... Nu stiu ce sa fac, are cineva vreo idee? Dau funda

2 răspunsuri:
| Lrc_Teodor_1996 a răspuns:

Incearca cu o placa diferita ram majoritatea din PC-uri care mi le-au adus au avut chestia asta din cauza ramiilor dacaa ai vreun prieten cu acelasi tip de ram inprumutai pentru cateva zile sa vezi daca mai ai probleme

| bucsa123 a răspuns:

Pa si pusi. Altul