| Geanina_Chirila_1982 a întrebat:

Mi-a dispărut de pe prima pagină a telefonului Google-ul. Unde pot să intru ca să îl aduc înapoi pe prima pagină

4 răspunsuri:
| Ionut231312 a răspuns:

V-a disparut bara cu google? Tineti apasat pe ecran cu degetul pana apare "widget-uri", apoi il cautati acolo si va apare.

| AndreiMM0002 a răspuns:

Salut,daca te referii la bara de cautare google atunci trebuie sa ții apasat continuu pe telefon, pana ți se deschide meniul cu wirdget-uri.

| Geanina_Chirila_1982 explică (pentru AndreiMM0002):

Eu am intrat acolo și am reușit ca o bag înapoi dar nu e ca înainte. Acum e "caută folosind google". Alta modalitate nu exista

| AndreiMM0002 a răspuns (pentru Geanina_Chirila_1982):

Depinde ce model de telefon ai și versiunea de Android, dar în principal ar trebui sa ai acel widget disponibil.