| Valentin0602 a întrebat:

Mi-a fost furat contul de pubg mobile, pot să-l mai recuperez?

5 răspunsuri:
| Comunity a răspuns:

Salut. Nu cred ca mai ai cum sa faci rost de el. Pe pubg mobile ori iti asociezi contul cu Google ori cu cel in caz ca ai iPhone sau poti sa il asociezi cu Facebook. Ori ti.au spart contul de Facebook sau de google ori ai dat cuiva informatii despre contul tau cu informatiile personale. Schimba-ti parole de la conturile care le ai si cam atat poti face. Nu te baza pe cei de la pubg ca sa te ajute ca serviciul de clienti/customer support e foarte slab, multi se plang de asta. Multi au avut probleme cu conturi furate.

| Quatae12 a răspuns:

Schimbă-ți parolele și activează-ti 2FA la fiecare serviciu care-l suportă, pe care ai desigur un cont.

| Stoica_Marius_1990 a răspuns:

Eu am vrut să îmi iau contul in apoi și a spus că contul a fost utilizat deja

| AndreiYonelaVtm a răspuns:

Cum fac sămi recuperez contul