| Xp4iN a întrebat:

Mi-a spus un prieten ca are un mod pe minecraft pe care te porti casatori, e adevarat?
Si daca da lasa-ti link :3

9 răspunsuri:
| Xp4iN explică (pentru VvladCobianu):

Am downloandat si mi-a instalat un program de muzica, dar modu nu-i

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xp4iN):

Mda,ti-a dat omu' linkul' bun si tu nu sti sa descarci...Imi place de oamenii astia! E ca si cum i-ai da cuiva o masina si dupa sa o inveti pas cu pas cum se foloseste...

| Xp4iN explică (pentru anonim_4396):

Fraier, idiot, ce te bagi tu bai

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xp4iN):

No,ce am zis ca imi plac oameni ca astia! Se gasesc toti copii de 9 ani sa ma faca idiot! Pai daca nu sti sa folosesti internetul de ce mai intrebi? Doamne, ce copii! Si parca vad ca acum imi zice ca ma bate...Intai gandeste inainte sa comentezi copil prost sad

| Xp4iN explică (pentru anonim_4396):

Taci bai jegosule!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xp4iN):

Haolo! Sa ma ascund ca ma omoara asta straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste "Minecraft comes alive"!
Funda? big grin

| Xp4iN explică (pentru anonim_4396):

Daca-mi dai si linkul