| VldVldd a întrebat:

Mi-am achizitionat un joystick pentru a ma juca fifa 20 pe pc si nu pot modifica controalele joystick-ului.Cine ma poate ajuta? Controalele sunt amestecate.
Va rog putin ajutor!

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca cumpara-i un joysteak xbox pentru pc nu aveai astfel de probleme! Deci pe viitor invata din greseli! happy cel de xbox nu trebuiesc setate butoanele, il conectezi si te joci! happy

| VldVldd explică (pentru lpavel):

Pai și la asta de ce nnu merg modificate controalele?

| lpavel a răspuns (pentru VldVldd):

Merg dar trebuie sa cauti unde... de obicei din joc poti modifica!

| VldVldd explică (pentru lpavel):

Am incercat din joc dar nu merge!

| lpavel a răspuns (pentru VldVldd):

Atunci incearca din windows facand asa: Conectezi Joysteakul la pc, apoi dai -clic pe: Panoul de Control
-Hardware si Sunete
-Dispozitive si Imprimante
-Clic drept pe Controller (Joysteak)
-setari controller joc
- Clic jos pe : Proprietati
apoi clic pe : Setings (sus pe stanga)
apoi clic pe calibrate si dai next apesi un buton iar next iar apesi pana va fi gata! Bafta!

| lpavel a răspuns (pentru VldVldd):

Daca nu reusesti nici asa atunci exista un program pe care il descarci, il instalezi si s-ar putea sa mearga asa, programul se cheama: Xpadder!