| Yonut_Virgil_C._1990 a întrebat:

Mi-am bagat un mod de masini la GTA San Andreas si merge cam laguit, cand ma aproprii de masina sau cand ma urc in ea, stie cineva ce pot sa fac sa nu mai mearga greu, sa mearga bine, sa ma pot plimba cu masina? E smecher modul si nu as vrea sa-l scot, va rog, spuneti-mi cu sa fac sa nu mai mearga jocul greu. Dau funda raspunsului care m-a ajutat cel mai mult!

2 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Probabil nu e bun modul sau ai tu calculatorul prea slab...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modurile in GTA SA fac lag daca nu ai PC bunicel. Nu prea exista o rezolvare, mai bine scoate-le daca te deranjeaza.