| superdrago09 a întrebat:

Mi-am blocat contul de steam si nu stiu cum sa il deblochez!

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Dragonfall,fii mai atent, baiatul zice ca si-a blocat contul, nu ca a fost banat, apropo superdrago09, contacteaza pe cei de la support si zi-le problema!

1 răspuns:
| Dragonfall a răspuns:

Daca ai fost banat trebuie sa intrii in contact cu cei de la support nu poti face altceva - daca te-ai logat de la o alta locatie sau ai un IP nou iti trimit ei un cod pe email ce trebuie introdus pe steam.