| Voicu_Gabriel_1999 a întrebat:

Mi-am cumparat Call Of Duty 4 Modern Warfare de la MALL (Braila), l-am instalat si cand sa intru in el imi apare: Error. Video card or driver doesn't support separate alpha blend, glow will be disabled. Asta imi apare cand intru si-n Single Player & Multi Player. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| ReDoNe2910 a răspuns:

Alta placa video, iti recomand nVidia GeForce 780

2 răspunsuri:
| Voicu_Gabriel_1999 explică:

Un pret te rog?

| ReDoNe2910 a răspuns (pentru Voicu_Gabriel_1999):

Pai un GTX 980 este vreo 17 milioane. cred ca un GTX 780 te duce undeva la 9-10 milioane. dar este o placa video extraordinara