| nanucu a întrebat:

Mi-am cumparat si eu o unitate noua si trebuia sa cumpar asta
Conector USB - 2 x PS2 pentru mouse si tastatura am pus amandoua tastatura si mouse in ele si cand sa joc unu joc apasam pe un buton si cand sa apas si pe celalalt se oprea de ce? ii din cauza placii video?! sunt disperat!

2 răspunsuri:
| Marinake a răspuns:

Ai 2 sau 3 ps/2 porturi in spatele unitatii...ia incearca sa bagi acolo...ce-i cu conectorul?:O

| Cybertrust a răspuns:

Deci tu ai pus si tastatura si mouse-ul pe acelasi port USB sa inteleg? Daca ai facut asta ar trebui sa le pui in porturi separate pentru ca intra in conflict.