| Andreiandrei2000 a întrebat:

Mi-am cumparat un Dell G7 7790 RTX 2060 I5 9300 H 2.4 GHZ la mana a doua cu 600 de euro. Am instalat driver-ul Nvidia si Intel processor iar laptop se misca incet mai ales in windows, cand dau ceva in search bar dureaza 1-2 secunde pana se deschide fereastra, la fel si cand deschid chrome dureaza 3-5 secunde. Inainte am avut alt laptop GTX 1060 i5 8600 K si mergea trasnet. Cateodata laptopul ingheata si necesita o repornire, cand se deschide ruleaza ceva de pe placa de baza DELL ca sa verifice daca sunt componetele hardware stricate DAR sunt in stare BUNA. Cand ma joc nu am mai mult de 90 FPS pe low settings, cu laptopul precedent aveam 110, ma asteptam la rtx 2060 sa fie performant. De unde as putea sa incep sa identific problema?

1 răspuns:
| David12Iulian86 a răspuns:

Este de la setarile prost facute in windows! Dami un mesaj pe discord Iuli600#5436