| alexootza a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop, l-am conectat la net acasa si mergea. Cand am incercat sa ma conectez prin wi-fi mi-a mers prima data apoi nu stiu ce s-a intamplat ca nu mai mergea. A incercat cineva sa il "repare" dar mai rau l-a stricat, acum nici cand il conectez prin fir nu mai merge. Imi apare o eroare, iar cand dau "Repair connection" imi spune : "TCP/IP is not enabled for this connection. Cannot proceed. " Ce este de facut? Help.

1 răspuns:
| cDv35x a răspuns:

Du'l la un service specializat, nu il da pe mana tuturor asa zisilor'priceputi'