| Cosmin_1625 a întrebat:

Mi-am descarcat Fifa 2007 l-am instalat dar cand sa intru in joc,imi apare o eroare cu cv de genu: Please insert the correct DVD-ROM, select ok and restart application

Răspuns Câştigător
| darkmy a răspuns:

Pentru ca nu ai bagat crack-ul in joc.
Daca l-ai montat prin Daemon Tools, intri in Computer, click dreapta pe imaginea virtuala a jocului, Open, uitate dupa un folder numit Crack sau cu numele releaser-ului ( SKIDROW, RAZOR1911 etc.).
Dai copy la tot ce este in acel folder si dai paste unde este instalat jocul ( de obicei C:/Program Files/EA Games).