| ZuzZzulina a întrebat:

Mi-am facut cont pe feral heart si nu pot sa joc! Intru la el, imi scriu userul si parola, ma da sa`mi creez avatarul, totul bine mersi, si dupa imi apare : feral heart has stopped working. Si mi se inchide jocul. Stie cineva care ar putea fi problema? Multumesc!

3 răspunsuri:
| 085776 a răspuns:

Am si eu on intrebare pentru tine cum sa ma inregistrez pe feral heart?
Caci poate daca ma inregistrez si vad despre cee vorba poate te ajut.

| ZuzZzulina explică (pentru 085776):

Am intrat acum pe site si sincera sa fiu nu am nici cea mai vaga idee cum mi-am facut cont.

| PisicutzaGeo122 a răspuns (pentru ZuzZzulina):

Si eu as vrea sa stiu cum sa imi fac cont.va rog ma ajuta cineva?
:'(