| Alexen a întrebat:

Mi-am facut si eu un sv de minecraft si nu stiu cum sa-mi dau owner.Am admin dar nu am toate comenzile gen /admin sau altele am doar /op /tpa /give /time... Ma ajutati pls?

3 răspunsuri:
| xSoulOfLight a răspuns:

Pai intra in folderul serverului tau si acolo o sa ai un fisier ops.txt dai click pe el si acolo scrii numele tau de Minecraft sau numele cui vrei sa ii dai FUNDA? happy

| Alexen explică (pentru xSoulOfLight):

Pai da dar nu am toate comenzile... de owner sau de astea le am de helper

| xSoulOfLight a răspuns:

Pai nu stiu eu nu cred ca se poate helper eu am crezut ca ii doar 1 grad