| thennexxt a întrebat:

Mi.am facut un nou cont de fb si cand increc sa intru pe un joc :"coco girl"...si imi zice ca imi trebuie nu stiu ce ca sa ma joc.Si nu stiu ce......plz ajutati.ma

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si nu sti sa citesti ce-ti trebuie? Scrie aici ''eroarea''.N-am globul de cristal la mine sa ghicesc ce ti-ar trebui.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| thennexxt explică (pentru neluL):

Sincer eu nu am pus intrebarea la misto... daca nu ai ce face decat sa arunci aiurea cu raspunsuri dastea...mai bine TACI!

| neluL a răspuns (pentru thennexxt):

Si cum vrei sa-ti rezolvi problema daca iti trebuie ''nu stiu ce''? Trebuie sa ghicesc eu aici cam ce ti-ar trebui tie? Nu stii sa citesti ce anume iti trebuie? Consider ca e o intrebare pusa pentru mama omida!
''nu stiu ce '' asta ce inseamna? Poate nu iti dai seama dar pot sa te ajut! Pentru asta am nevoie de detalii inclusiv browserul care il folosesti!