| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un server de metin cu hamachi dar cand vrea un pleyer sa intre ii spune server indisponibil.De ce? S-a logat la retaua de hamachi a pus ip in mc.txt dar nu |daca stiti care e problema spuneti-mi va rog mult...care se pricepe la servere sa dea add la id de mess sr.remy_97 ca mai am niste buguri si poate ma ajuta sa le rezolvam si pe alea... ajutati-ma va rog mult [dau funda]

2 răspunsuri:
| HopOMyThumb a răspuns:

Dezactiveaza FireWall si Antivirus, altfel playerii nu vor putea intra pe server.

Funda?

| Hritcu_Ciprian_1978 a răspuns:

Http://5.43.41.18/index.php intra aici id meu me.name86 sa vorbim da?
bft