| andydot a întrebat:

Mi-am facut un server de Minecraft Bukkit 1.7.2. L-am configurat bine i-am pus detoate (pluginuri) dar cand sa intru pe el imi scrie:
Nu a reusit sa se autentifice: Sesiune invalida
Ce sa fac?
P.S: Serverul l-am facut cu Hamachi!
Cel care imi zice raspunsul corect va primi ADMIN pe server definitiv!

3 răspunsuri:
| Adrian25 a răspuns:

Mah da-mi add la mary_adrian25@yahoo.com ca sa vorbim acolo ca ma pricep la servere dar tu mi-ai zis in romana problema si nu prea stiu bine engleza ca sa traduc din romana in engleza dar cred ca stiu la ce te referi da-mi add la mess mary_adrain25@yahoo.com

| andydot explică (pentru Adrian25):

Mersi, dar m-am prins, nu am configurat bine, l-am facut de premium si atunci nu aveam. Era chestia '' -o true/false'' si am pus pe true, dar trebuia pe false... ma rog, multumesc.

| andydot explică:

Gata s-a rezolvat eram Noob pe atunci, nu am configurat bine! :/