| andreycz a întrebat:

Mi-am instalat call of duty black ops si imi intra in el si cand sa pornesc misiunile merge putin si cand iau arma sa-i dau la ala headshot mi se blocheaza jocul si dupa aia nu mai am ce face.ar trebui sa mearga ca am procesor intel dual core 3.20 ghz si placa video 1024 mb HD. ce are?
funda

Răspuns Câştigător
| liveplus a răspuns:

Nu depinde doar de piesele calculatorului ci si de instalarea acestuia probleme tale pot fi cauzate de un mic fisier ce lipseste.

1 răspuns:
| Noitrex a răspuns:

Ieuzic cai demo deci l-ai instalat de geaba adica tapa