| Wanker a întrebat:

Mi-am instalat Fable - The lost chapters si cand il pornesc imi cere " Fable Disc 1 ". Vreau sa va spun ca nu am jocul cumparat, si i-am vazut pe altii care au reusit sa il instaleze cu ceva program ( iconita era ca un disc galben ) si eu nu stiu sa-l folosesc. Ma puteti ajuta cum sa fac sa imi mearga jocul?

Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Moryami a răspuns:

Aia ce spui tu cu disc galben si cu un fulger se numeste Daemon Tools Premium sau Elite. Ala costa bani reali.
Tu descarca Daemon Tools normal:
http://www.daemon-tools.cc/downloads
( dai jos pana vezi Daemon Tools Lite 4 )
Il instalezi si cand intri in el dai acolo jos/miljoc vezi un CD cu o sageata sau ceva de genul si daca pui sageata pe ea scrie Start Work. Dai click acolo itit deschida o fila, dai la Downloads, selectezi folder-ul care ti s-a descarcat ( la Fable ) si selectezi primul CD, daca sunt mai multe, pe parcursul instalarii ti le va cere si pe alea. BAFTA