| darius123craciu100 a întrebat:

Mi-am instalat fifa 14 acum doua zile dar portarul imi tot iesea din poarta si am zis ca e din cauza jocul apoi mi-am instalat fifa 15 dar s-a intamplat la fel, portarul tot iese. Din ce cauza se intampla asta? Este de la setari sau din ce cauza?

1 răspuns:
| tanasevlad91 a răspuns:

Da,pentru ca portarul sa iasa, este nevoie sa apesi o anumita tasta, iar cel mai probabil cand ai facut setarile la butoane ai suprapus 2 butoane, gen de pe tasta "e" sa fie si sprint si portarul, se poate remedia problema daca setezi din nou fiecare buton cu o optiune anume, cele care au legatura cu portarul au langa specific trecut "GK" iti pot lasa niste poze cu setarile corecte daca vrei in privat dar doar dula ora 23 seara cand ies de la munca, bafta