| Ciupag_Darius_1990 a întrebat:

Mi-am instalat FiveM a mers totul bine dar dupa un restart de fiecare data cand intru pe FiveM multiplayer ma baga in singleplayer cum as putea sa fac sa intru pe ala multiplayer? Am vazut ceva pe google dar nu am inteles exact ce ar trebui sa fac FiveM blocked in singleplayer.Am incercat sa intru si pe single si tot nu merge

2 răspunsuri:
| CORE55 a răspuns:

Lasa fiveM si vino pe samp
? 193.84.64.22:7777?

/bonus- 5.000.000$, 30pp si level 3. Vor fi multe bonusuri pe server, iar daca intrati ve-ti mai primi un bonus.

Players: x/50

Server ON

Lider free(Trebuie doar sa spuneti la ce factiune vreti lider)

Helper la primi 3 care intra pe server.

Un server ce nu se va inchide peste noapte.

Te astept pe server.

| Ciupag_Darius_1990 explică (pentru CORE55):

Nu am 10 ani daca crezi ca e de la poza de profil e facuta acum 5 ani asa ca stai frate cuminte cu SA:MP-ul joc din 2008 treci la un alt nivel sau nu ai 15 e sa dai pe un joc?