| Ariana12321 a întrebat:

Mi-am instalat gta 5. Mi se deschide dar, dupa câteva minute imi apare "A problem caused The program to stop working correctly. Windows will Close The program and notify you of a solution is Available" am Windows 8.1. De ce imi apare asa?

2 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

Probabil nu ai pc-ul suficient de bun pentru GTA V, verificati componetele si driver-ul placi video sa vezi daca e compatibil cu jocul.

| xByte a răspuns:

Cel mai probabil una dintre componente nu este stabila. Eu am avut aceeasi problema din cauza unei placi video ce avea un profil de overclock instabil, iar dupa ce am scos overclock-ul nu am mai avut probleme.