| 3dy4zu a întrebat:

Mi-am instalat recent windows 7 si nu-mi merge metinul. imi da eroare si imi zice ca configuratia nu a putut fi deschisa din remote.cum rezolv?

Răspuns Câştigător
| тєямιηαтσя a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta, Prprietati, Compatibility. Bifezi Run this program in compatibility mode for. Si selectezi de acolo windows 7(sau vista).

2 răspunsuri:
| Adryan1302 a răspuns:

Reinstaleaza metinul sau dai restart la pc

| mugurelpetru a răspuns:

Hei si eu am avut la fel doar ca a fost asta vara spre septmbrie si mie imi scria la fel eu am descarcat de vreo cinci ori asta si le-am incercat pe toate la inchis vreo jumate de ora si dupa am incercat din nou si mi sa instalat jocul adica de tot