| Chiriac_Robert_Andrei_1988 a întrebat:

Mi-am instalat windows xp pe laptop Dell 3 gb ram. procesor 2000 Intel. Placa video 512. Si merge foarte greu se mișcă greoi de ce? Aștept răspuns

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Posibil sa faca actualizari sau nu ai instalat un windows curat ci contrafacut sau ai instalat peste un alt windows... pot fi mai multe cauze.

| ALEX131 a răspuns:

Daca ai avut alt windows si cand l-ai bagat pe asta nai dat formatare asta ar fi cauza; daca ai facut asta incearca alt windows