| Stef29 a întrebat:

Mi-am laut gta san andreas dar nu imi merge radiou in joc. Dc nu merge?
Pot sa imi pun alte posturi in afara de cele care le are joku?

Răspuns Câştigător
| Gunck a răspuns:

Verifica daca ai placa de sunet. poate nai boxele pornite sau bagate in prizalaughing) sau ai volumul la joc prea micwinking alte posturi de radio nu cred ca poti pune dar stiu ca poti baga muzica ta proprie din PC...intri in My Documents\GTA San Andreas User Files\User Tracks bagi acolo si apoi in joc cauti MP3 sau ceva de genu funda?big grin