| Th3Unknown a întrebat:

Mi-am luat AC2, si imi merge, adica e jucabil dar mai sacadeaza (cred ca am FPS destul de mic) si nu inteleg de ce? Ma mir, deoarece Brotherhood mi-a mers frumos la Medium in timp ce AC2 abia il joc la Low. Uitati ce am eu:
-4gb RAM
-1, 9mb placa video (512mb dedicat) ATI Radeon HD 4570
-procesor:AMD X2 Ultra-Mobile Dual Core ZM-82 ~ 2, 2ghz
-Windows 7 Ultimate 32bit
-e laptop:ACER Aspire 6530G

PS.:Mi-au mers jocuri ca: Modern Warfare 2 la ultra-high, Skyrim medium-high, driver san francisco, mafia2, dead space3.NU
GTA4, NU NFS.

Exista vreo solutie? Sau macar spuneti-mi alte jocuri frumoase ca AC pe pc care ar trebui sa imi mearga.Multumesc si funda celui care se va interesa cel mai mult pentru intrebarea mea.

1 răspuns:
| GunsNRoses a răspuns:

Din cate am inteles de pe forumuri Assassin's Creed 2 e prost optimizat pentru pc... Daca vrei ceva gen AC incearca Prince of Persia The Forgotten Sands sau primul AC ( daca nu l-ai jucat inca). Ai putea sa incerci si Assassin's Creed Revelations da nu garantez ca o sa iti ruleze fluent. Good luck,