| sergiustephan a întrebat:

Mi-am luat battlefield 3 de pe filelis* si imi merge f bine, dar am probleme cu sunetul.cateodata se aude intrerupt, sau chiar deloc.
mi-am update-dat alt din asta de la nVIDIA si tot asa o tine.ce sa fac?
FUNDA!

7 răspunsuri:
| S0nofS4tana a răspuns:

Poate e din cauza procesorului, ce procesor ai?

| VanHelsinG007 a răspuns (pentru S0nofS4tana):

Daca a spus ca ii merge foarte bine, nu ar avea treaba procesorul

| S0nofS4tana a răspuns (pentru VanHelsinG007):

Am avut si eu o teorie, daca stii tu raspunde-i.

| VanHelsinG007 a răspuns:

In celelalte jocuri tot asa ti se intrerupe sunetul? ori e de la joc(btf 3), ori driverul audio sau placa de sunet

| VanHelsinG007 a răspuns (pentru S0nofS4tana):

Nu am nimic cu tine, dar in faze de astea nu are cum sa fie procesorul.

| sergiustephan explică (pentru VanHelsinG007):

Nu doar in battlefield 3

| VanHelsinG007 a răspuns (pentru sergiustephan):

Incearca ce am zis mai sus.da un update la placa audio.(uitate si la setarile audio ale jocului).am patit si eu odata ceva asemanator:aveam un joc si in el aveam sunet dar in altele sau cand vroiam sa ascult muzica nu se auzea nimic.si era de la driverul audio.