| Bogdanel669 a întrebat:

Mi-am luat jocul call of duty 4 modern warfare si am toate necesitatile pc-ului dar mi se misca in reluare am placa video nividia geforce 7025 de 512mb si 1 gb ram ce trebuie sa fac sa mi se miste bine? fundita

1 răspuns:
| BlueVik a răspuns:

Pe placa video de 512 ai trebui sa ai o memorie cache destul de frumusica 64 poate chiar 128MB. Ctrl+Alt+Del du-te in tabul Process cauta cod4mw sau cum iti apare (cauti call of duty-ul) dai click dreapta si set priority high, apoi dai ok. Daca nu merge nici asa dai o scanare completa a pc-ului sa nu ai vreun virus sau vreun spyware! Daca nici atunci nu merge inseamna ca nu ai suficiente resurse pentru a rula jocul.Succes!