| xDicsii a întrebat:

Mi-am luat o cartela Orange cu numar de 5 euro. Cand am bagat cartela in telefon s-a activat direct o optiune fara ca eu sa fac ceva si mi-a luat cei 5 euro. Cum pot sa sterg optiunea si sa bag inapoi cei 5 euro? funda

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca nu vrei sa ai activa o optiune cu minute si vrei sa beneficiezi de credit, dupa activarea cartelei SIM PrePay, trimite un SMS gratuit la 321 cu textul CREDIT, iar minutele si mesajele vor fi inlocuite cu 5 euro credit. Vei primi creditul daca trimiti mesajul imediat dupa activarea cartelei si daca nu ai folosit deja din minutele si mesajele incluse in optiune.
O zi buna,
Orange Helpers