| Geo30033 a întrebat:

Mi-am luat o tastatura genesis rhod 400 rgb si a mers foarte bine 3 luni, dupa a inceput sa nu mai functioneze rgbul adica nu puteam sa schimb modul si uneori le amesteca rainbow+ custom sau altele, n-am niciun app cu care sa setez rgbu, le setez cu fn si numere, problema e ca de 2 luni nu mai merge rgbu, nu se intampla nimic, daca incerc sa-l pornesc sau sa schimb modul / luminozitatea si n-am incercat sa o desfac, e cu membrana si nu stiu cum se scot tastele de sus, ce sa fac (n-am primit garantie sau nu o mai gasesc eu, am luat-o de pe altex, inca mai am cutia).

2 răspunsuri:
| GamerulCrepeer a răspuns:

Cred ca trebuie sa cauti pe siteul genesis si sa descarci aplicatia pentru modelul de tastatura(direct pe google pe pc cauti genesis... setup)

| Geo30033 explică (pentru GamerulCrepeer):

Nu are o app de setat rgb, se seteaza cu fn+1 sau alte nr