| TipuNebun a întrebat:

Mi-am luat OBS pentru-ca vreau sa imi fac canal de Youtube dar imi face lag foarte mare.Stie cineva o modalitate ca sa nu imi mai faca lag?

9 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Ia-ti un procesor mai bun si placa video.

| Gonrax a răspuns:

1. Zi specificațiile PC-ului.
2. Schimbă setările de la OBS, dacă nu ai un PC prea performant recomand să treci pe un alt program de înregistrat

| alexboss2020 a răspuns:

Zi specificatiile PC-ului tau!

| kingersome a răspuns:

Şi eu când filmam cu OBS aveam lag, dar, cu puţină cercetare vei scăpa de lag, mi-e lene să-ţi explic cum.

| Antonio_Crantea_2000 a răspuns:

Îți recomand " Action "
Poți posta și după el și pe Youtube și Facebook și multe
Cred ca poți face live-uri
Și cel mai important... filmează fără laguna. Dacă tu ai laguna așa filmează.
Pe scurt... Și la un calcool prost filmează bine

| TipuNebun explică (pentru Antonio_Crantea_2000):

Da dar la Action apare pe filmare sus scris "acest videoclip a fost realizat cu Action" si nu vreau asta.

| Antonio_Crantea_2000 a răspuns (pentru TipuNebun):

Poți seta asta. Nu știai? LoL...

| TipuNebun explică (pentru Antonio_Crantea_2000):

De unde?

| Antonio_Crantea_2000 a răspuns (pentru TipuNebun):

NusH