| Raptor a întrebat:

Mi'am luat pc nou tongue. Toate bune, imi place cum merge dar e o problema...
Face un zgomot ciudat si puternic. Ma gandesc ca ventilatorul de la placa video e de vina, de obicei zgomotul incepe cand intru pe jocuri
De praf nu poate fi vorba pentru ca l-am cumparat de o saptamana. Daca il desfac sa vad ce are pierd garantia
Ce sa ii fac?

6 răspunsuri:
| Raptor explică:

Cineva?

| ThEEmperoR a răspuns (pentru Raptor):

Du-l inapoi de unde l-ai luat si explica-le ce are.

| ThEEmperoR a răspuns:

Cum adica de praf nu poate fii vorba? De unde stii tu decat timp este acolo? Crezi ca de cand este acolo nu sunt 3 saptamani? L-au curatat aia de praf sau ceva?

| Raptor explică (pentru ThEEmperoR):

Te asigur ca nu a stat acolo mai mult de o zi. Cand l-am cumparat am cerut firmei sa schimbe procesorul. Ma gandesc ca nu s'o fi adunat chiar asa de mult praf intr'o zi straight face

Si in plus daca ar fi de la praf tot nu as putea sa fac nimic. Daca il desfac poerd garantia

| RichardCezar a răspuns:

Daca face zgomot cand intrii in jocuri poate sa fie de la cooler-ul de la procesor. Nu ai precizat ce procesor ai. Unele coolere stock sunt mai zgomotoase si nu prea ai ce sa le faci decat daca cumperi altele.