| Doroftei_Alexandra_2003 a întrebat:

Mi-am luat recent un sistem audio Serioux SRXS-C500SD, l-am conectat la PC si se aude in ecou, ca intr-un canal...Ce i-as putea face, pentru ca este din setarile Pc-ului

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Managerul Audio (Realtek, SoundMax, etc) se gaseste in Control Panel. Acolo poti schimba optiunile pentru sunet, dar ar fi bine sa-ti notezi modificarile, ca sa poti reveni in cazul in care rezultatul nu este cel cautat.
Din cate observ, sistemul tau audio are si telecomanda. Anumite setari se pot opera si cu ajutorul acesteia, dar mai intai citesti manualul producatorului.