| CatalinCR7 a întrebat:

Mi-am luat test drive unlimited si cand intru in el imi da de nu stiu ce nickname, e-mail, parola scriu ce trebuie si de aici nu mai merge daca ma puteti ajuta, dau funda serios!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca prin "luat" nu se intelege "cumparat" nu am cu ce sa te ajut. Plus de asta, daca te uiti un pic atunci cind raspunzi la o intrebare, e un buton radio cu textul "Conţinut obscen/ilegal/piraterie". De ce crezi ca se afla ala acolo?

| WhiteShadow238 a răspuns:

Test Drive Unlimited? sau Test Drive Unlimited 2?
Daca este Test Drive Unlimited da-mi add la rdz_woords si eu am jocul tot de pe internet