| Ionut_Laurentiu_Mitoi_1989 a întrebat:

Mi am luat un pc de la altex si vreau sa fac niste schimbari in el adica vreau sa schimb placa video si sursa cum pot sa fac asta fara sa pierd garantia?

3 răspunsuri:
| Teica_David_1994 a răspuns:

Salut! Da poti face asta daca le iei pe toate cu garantie... In plus ce crezi ca ar infulenta componentele garantia?

| Ionut_Laurentiu_Mitoi_1989 explică (pentru Teica_David_1994):

Pai carcasa are niste sigilii daca le desfac pierd garantia presupun ca nu pot cumpara alte componente si montate de mine ca sunt nevoit sa desfac sigiliile si pierd garantia din aceasta cauza am intreabat daca pot sa fac la ei in service aceasta treaba ps scuze daca am mai gresit in scrie din neatentie happy

| Teica_David_1994 a răspuns (pentru Ionut_Laurentiu_Mitoi_1989):

Ok, dar poti sa-mi dai si mie niste nume tari de jocuri te rog? Sa nu fie prea scurte si nici prea lungi... Am pus aceasta intrebare tot aici pe Gaming/Pc