| winterdemonsprofile a întrebat:

Mi-am luat un ps4 si mi-am cumparat si Need for speed 2015 pentru el. Si problema este ca, cand intru in NFS imi cere sa imi fac un cont EA, nicio problema. Imi fac contul EA si astept cam 30 de secunde. si dupa IAR imi apare sa imi fac un cont EA? Fara niciun motiv incerc sa imi fac din NOU un cont EA si am vazut ca nu pot sa imi pun numele pentru ca era folosit? Si am pus un nume nou si dupa am dat pe butonul "FINISH". Am asteptat iar 30 de minute doar ca sa vad ca imi apare iar sa fac un cont EA... Apas sa imi bag e-mail-ul iar, imi bag parola iar si imi aleg un nume. Imi bag numele care l-am bagat ultima data si VAD ca imi apare ca este deja folosit. Si problema este ca practic nu pot sa intru in joc si m-a joc :/.

8 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Vezi daca pe mailul folosit iti apare vreun mesaj de activare cont EA.
Poate fi o cauza pentru care nu poti accesa contul creat.

| winterdemonsprofile explică (pentru dannyel86):

Nu imi apare nici-un mail :'(

| winterdemonsprofile explică (pentru dannyel86):

Hmm am facut deja un cont ea
Dar nu pot sa ma logez, practic intru in joc si imi zice DIRECT sa m-a inregistrez, dar nu imi zice ca pot sa ma logez cu un cont sau ceva. Deci imi arata numai sa fac un cont. wtf cred ca o sa fac si un video daca vrei sa vezi. Si daca vreau sa apas sa inchid aia m-a da inapoi :/.

| florin512109 a răspuns:

Cum reusesti frate sa bagi parola ca eu nu ma descurc

| Fciprian123 a răspuns (pentru florin512109):

Ai reusit sa bagi parola frate ca si eu am aceiași problemă?

| Adaalecsa a răspuns (pentru Fciprian123):

Și eu

| florin512109 a răspuns:

Merge sa tastez adresa de email da parola nu merge sa o tastez