| AngelMuscleman a întrebat:

Mi-am pus call of duty modern warfare 2 si este totul in limba rusa... Vreau sa o schimb in engleza dar nu gasesc nimic de pe internet...nu vreau sa stau sa descarc jocul din nou in engleza.

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Rusnacii modifica jocul astfel incat sa inlature fisierele ce contin o limba diferita. asta ii ajuta sa mai reduca din dimensiunea jocului. recomandarea mea ar fi sa nu mai descarci de orice site pe care-l vezi ci numai de pe trackere romanesti.

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Este complicat, trebuie sa modifici cativa registrii. Mai bine faci fix ce nu vrei.