| Marius200009483828 a întrebat:

Mi am pus FIFA 14 și când intru în joc merge foarte greu.Am windows 10.Trebuie vreun program?

Răspuns Câştigător
| Samuel_Rupert_2000 a răspuns:

Conteaza cat de bun este calculatorul, si in plus trebuie instalat si driverul video daca nu ai facut-o deja, sper ca te-am ajutat funda?

3 răspunsuri:
| ExEquTeR123 a răspuns:

Te-ai gandit in puIa mea daca ai pc-ul compatibil cu acest joc? Poponaru dracu.

| alexboss2020 a răspuns (pentru ExEquTeR123):

Man nu injura se poate vorbi si calm, linisteste-te, nimeni nu are nimic cu tine! Si jocul s-ar putea sa nu ii mearga ori daca are PC slab ori din vina jocului cine stie de unde la descarcat.Atentie mare!

| Doru_Dumitrescu_1978 a răspuns:

Depinde de specificatiile sistemului tau, sau cate programe de start ai deschise, incearca sa inchizi cateva programe, da setarile grafice mai jos si daca tot nu merge incearca Hialgo booster http://www.hialgo.com/Downloads.html