| SkyXQ a întrebat:

Mi-am pus hearthstone pe telefon si cand sa ma loghez sau sa fac alt cont imi alpar usile alea si sigla care tot straluceste dar nu imi apare nimic. Am terminat si tutorialul dar tot nimic.

Răspuns Câştigător
| MentalDisorder2 a răspuns:

Hearthstone e un joc mare care consuma mult pe tell, si pe pc.
Trebuie sa ai un telefon destul de foarte bun ca sa-l duca laughing
Se blocheaza.mie nici nu-mi porneste si am Htc desire 510

| SkyXQ explică (pentru MentalDisorder2):

Eu am Asus zenfone go zc500tg, in tutorial mi-a mers foarte bine si am vazut si pe Youtube un gameplay pe acest telefon.

| SkyXQ explică (pentru MentalDisorder2):

Cred ca acum merge, oricum iti dau funda