| CălinPL a întrebat:

Mi-am pus silent aim cs 1.6 leis si cand intru pe un server mi se blocheaza ce sa fac? (acolo la loading) link,instructiuni,help, cs 1.6 bun etc...

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Incearca cu alta varianta de cs.
Dar prima data verifica sa nu ai wall ( e acel wall care il dezarhivezi in cs daca il ai nu merge ). Si asigura-te ca il pornesti cum trebuie. Prima data intri in cs nu intri pe nici un server, il minizezi intri in aim intri inapoi in cs si dupa intri pe servere. Bafta.